انتشار بازی قند و نبات در “چارخونه”

انتشار قند و نبات در چارخونه

بازی قند و نبات اولین عنوان استودیو سامرند، با انتشار بیش از 6 ماه در کافه بازار توانست مخاطبان خاصی را با توجه به ماهیت محتوای این بازی به سمت خود هدایت کند.

اما خبر خوب برای ایرانسلی ها انتشار این بازی بر روی بازارچه محتوای دیجیتالی ایرانسل به نام “چارخونه” هست که پس از موفقیت نصب این بازی در کافه بازار، طی درخواستی که از طریق فروشگاه “چارخونه” صورت گرفت بازی قند و نبات از خرداد 1399 در مارکت “چارخونه” هم در دسترس کاربران قرار گرفته.

یکی ازبزرگترین ویژگی های مارکت چارخونه برای کاربران اینترنت ایرانسل، رایگان بودن حجم مصرفی اینترنت این کاربران هست به صورتی که با دانلود محصولات دیجیتالی این فروشگاه هیچ حجمی از بسته اینترنت این دسته از کاربران کم نخواهد شد. به همین جهت این مارکت در صورت ادامه دادن فعالیت خود و توسعه صحیح و جذب کاربران، پتانسیل های بسیار بالایی را در اختیار بازی سازان قرار خواهد داد، چرا که یکی از چندین مشکلات ما بازی سازان در ایران و بخصوص بر روی پلتفرم اندروید، حجم نهایی بازی ها می باشد.

در نهایت ما از صبر و حوصله پرسنل و اعضای چارخونه در راهنمایی و رفع مشکلات پروسه انتشار این بازی کمال تشکر رو داریم و امیدواریم که با رشد و توسعه این مارکت، شاهد گسترش فضای کسب و کار های دیجیتالی در حوزه سرگرمی (همچون شرکت های بازی سازی) باشیم و از طرفی مخاطبان بیشتری امکان دسترسی به بازی های ساخته شده توسط بازیسازان ایرانی را داشته باشند.